IMG_6529-Edit_medium.jpg

Præsentationer

Onsdag

Plenum

Delplenum

Workshop

Torsdag

Plenum

Delplenum

Workshop

Fredag

Plenum

Onsdag 

Plenum

Kate Pickett

Michael Woolcock

 

Delplenum

DP1, Jørgen Goul Andersen

DP1, Siv Fridleifsdottir Nordisk velf

DP2, Hans Karlsson

DP2. Diana Heimburg

DP3, Anne-Dorthe Hestbæk

DP3, Solvej Petersen

DP3, Tormod Bøe

DP4, Sara kollberg Elisabeth Skoog Garås

DP4, Tuija Brax

DP5, Linda Granlund

DP5, Pär Larshans

DP5, Tina Laatikainen

DP6, Svend Aage Madsen

 

Workshop

W4, Birna-Baldursdottir

W4, Camilla Thørring Bonnesen og Stine Kjær Wehner

W4, Janni Niclasen

W6, Regitze Pals og Naja Ramskov Krogh

W7, Janus Gudlaugsson

W9, Renata Alves-Syre

W10, Viveca Hagmark

W10, Tone Poulsson Torgersen og Asborg Leidal Kjærvik

W13, Ditte Heering Holt

W14, Knud Juel

W14, Tine Schinnerup Petersen

W15, Dag Ellingsen

W15, Svend Aage Madsen

W16, Rafn M. Jonsson

W16. Jenný Ingudottir

W17, Kurt Æbelø

W17, Tine Curtis

W18, Anne Dalhoff Pedersen

W19, Marianne Wenkens og Susanne Westergren

Torsdag

Plenum

Angela Donkin

Olle Lundberg

 

Delplenum

DP1, Dagur B. Eggertsson

DP1, Heli Hatonen

DP2, Johannes Andersen

DP2, Kerstin Evelius

DP3, Maria Kristiansen

DP4, Christa Breum Amhøj

DP4, Siv Sandberg

DP5, Anna Bessö

DP5, Dora Gudrun Gudmundsdottir

DP6, Blomhoff

DP6, Budtz Pedersen

 

Workshop

W1, Arne-Marius-Fosse

W1, Carsten Hinrichsen

W1, Joakim Ekberg og Annika Larsson

W1, Sigrun Danielsdottir

W2, Bent Olav Olsen

W2, Søren Lund Jensen

W2, Peter Thybo

W3, Hanne Dauer Keller og Lærke Kure

W3, Helle Engelund

W3, Vigdis Jonsdottir

W5, Christina Merker-Siesjö

W5, Jolanda van Vliet

W5, Julie Hellesø Christensen

W5, Knut Raknerud Olsen

W6, Mika Gissler

W7, Anders Schmidt Vinther

W7, Lotte Vallentin Holbech

W7, Malin Bergqvist

W8, Göran Boethius

W8, Kristina Thitgaard Poulsen

W8, Niels Them Kjær

W9, Didde Høeg

W9, Rikke Kamstrup

W9, Tiina Laatikainen

W10, Kajsa Mickelsson

W10, Mads Borgstrøm Hansen

W10, Suzanne Nilsson

W10, Søren Sørensen og Anne Kristine Ramlov

W12, Charlotte Demant Klinker

W12, Dora Gudrun Gudmundsdottir

W12, Jens Kristoffersen og Tine Gomard

W13, Jenný Ingudottir

W13, Peter Bocz Bentsen

W13, Petra Willamo

W14, Paul Bloch

W14, Peter Dalum

W14, Tine Schinnerup Petersen

W15, Karen Jacobsen og Dorde Bendtsen

W15, Mette Grønkjær

W15, Rebekka Vestergaard Larsen

W16, Anna Paldam Folker

W16, Kia Kejlskov Egan

W16, Marie Folker

W16, Vinie Diana Hvidbak Levisen

W17, Anni Maequard

W17, Jakob Mejlholm

W17, Liselotte Nordh Rubilis

W17, Nina Martin

W18, Christine Geyti

W19, Leif Edvard Aarø

W19, Pernille Due

W19. Janne Scheffels

W20, Lars Stjernkvist

W20, Margareta Wandel og Annika Larsson

W20, Martin Jespersen (Skandia)

W20, Morten Halborg

W20, Siff Monrad Langkilde og Ditte Heering Holt

W21, Janni Ammitzbølls præsentation: Interesserede kan henvende sig direkte til Janni Ammitzbøll.

W21, Malin von Koskull

W21, Svend Aage Madsen

W22, Anders Foldspang

W22, Kasia Czabanowska

W22, Robert Otok

W23, Merete Labriola

W23, Finn Breinholt Larsen

W23, Thomas Maribo

Fredag

Plenum

Finn Diderichsen

Franco Sassi

Gerard Hasting